Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MXSMLJ43CAE3
MXSMLJ43CAE3
MXSMLJ43CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MXSMLJ43CAE3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MXSMLJ43CAE3
Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5624 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero MXSMLJ43CAE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5624 pcs Tietolomake MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Kategoria Piirin suojaus Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 47.8V
Jännite - breakover 1 Jännite - erittely (min) 43V
Jännite - Breakdown DO-214AB Tyyppi Zener
Sarja Military, MIL-PRF-19500 RoHS-tila Bulk
Ripple Current - matala taajuus General Purpose Power Line Protection 3000W (3kW)
Teho - huippukulma 43.2A Polarisaatio DO-214AB, SMC