Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > SMBJ130CE3/TR13
SMBJ130CE3/TR13
SMBJ130CE3/TR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SMBJ130CE3/TR13 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SMBJ130CE3/TR13
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 130V 231V DO214AA
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero SMBJ130CE3/TR13 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 130V 231V DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 266167 pcs Tietolomake SMBx5.0 thru SMBx170A,CA,e3
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 130V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 231V Jännite - erittely (min) 144V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMBJ (DO-214AA)
Sarja - Power Line Protection No
Teho - huippukulma 600W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-214AA, SMB Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.6A