SMBJ5350CE3/TR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SMBJ5350CE3/TR13 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | SMBJ5350CE3/TR13 |
|---|---|
| Valmistaja | Microsemi |
| Kuvaus | DIODE ZENER 13V 5W SMBJ |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | SMBJ5350CE3/TR13 | Valmistaja | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | DIODE ZENER 13V 5W SMBJ | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 82688 pcs | Tietolomake | SMB(G,J)5333B-88B |
| Kategoria | Discrete Semiconductor Products | Jännite - Zener (Nom) (Vz) | 13V |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | 1.2V @ 1A | Toleranssi | ±2% |
| Toimittaja Device Package | SMBJ (DO-214AA) | Sarja | - |
| Virta - Max | 5W | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | DO-214AA, SMB | Käyttölämpötila | -65°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Impedanssi (Max) (Zzt) | 2.5 Ohms |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Zener Diode 13V 5W ±2% Surface Mount SMBJ (DO-214AA) | Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 1µA @ 9.4V |