SMCJ12CE3/TR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SMCJ12CE3/TR13 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | SMCJ12CE3/TR13 |
|---|---|
| Valmistaja | Microsemi |
| Kuvaus | TVS DIODE 12V 22V DO214AB |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | SMCJ12CE3/TR13 | Valmistaja | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | TVS DIODE 12V 22V DO214AB | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 139417 pcs | Tietolomake | SMC(G,J)5.0-170CA,e3 |
| Kategoria | Piirin suojaus | Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) | 12V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 22V | Jännite - erittely (min) | 13.3V |
| Tyyppi | Zener | Toimittaja Device Package | DO-214AB (SMCJ) |
| Sarja | - | Power Line Protection | No |
| Teho - huippukulma | 1500W (1.5kW) | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | DO-214AB, SMC | Käyttölämpötila | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 68.2A |