SMCJ36AE3/TR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SMCJ36AE3/TR13 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | SMCJ36AE3/TR13 |
|---|---|
| Valmistaja | Microsemi |
| Kuvaus | TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | SMCJ36AE3/TR13 | Valmistaja | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 131980 pcs | Tietolomake | SMC(G,J)5.0-170CA,e3 |
| Kategoria | Piirin suojaus | Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) | 36V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 58.1V | Jännite - erittely (min) | 40V |
| Yksisuuntaiset kanavat | 1 | Tyyppi | Zener |
| Toimittaja Device Package | DO-214AB (SMCJ) | Sarja | - |
| Power Line Protection | No | Teho - huippukulma | 1500W (1.5kW) |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) | Pakkaus / Case | DO-214AB, SMC |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 150°C (TJ) | Asennustyyppi | Surface Mount |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 25.8A | Kapasitanssi @ Taajuus | - |