Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > SMCJ58CE3/TR13
SMCJ58CE3/TR13
SMCJ58CE3/TR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SMCJ58CE3/TR13 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SMCJ58CE3/TR13
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 58V 103V DO214AB
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero SMCJ58CE3/TR13 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 58V 103V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 116349 pcs Tietolomake SMC(G,J)5.0-170CA,e3
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 58V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 103V Jännite - erittely (min) 64.4V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ)
Sarja - Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.6A