Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > SMDA24C-5
SMDA24C-5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SMDA24C-5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SMDA24C-5
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 24V 55V 8SO
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4922 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero SMDA24C-5 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 24V 55V 8SO Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4922 pcs Tietolomake SMD(A,B)03-5 - SMD(A,B)24C-5
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 24V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 55V Jännite - erittely (min) 26.7V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package 8-SO
Sarja TVSarray™ Power Line Protection No
Teho - huippukulma 300W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Muut nimet SMDA24C-5MSTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Kapasitanssi @ Taajuus 35pF @ 1MHz