Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > SMDB24CE3/TR7
SMDB24CE3/TR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SMDB24CE3/TR7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SMDB24CE3/TR7
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 24V 43V 8SO
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero SMDB24CE3/TR7 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 24V 43V 8SO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 47419 pcs Tietolomake SMD(A,B)03 - SMD(A,B)24C, e3
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 24V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 43V Jännite - erittely (min) 26.7V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package 8-SO
Sarja TVSarray™ Power Line Protection No
Teho - huippukulma 300W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs)
Kapasitanssi @ Taajuus 45pF @ 1MHz Kaksisuuntaiset kanavat 4