Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > SMLJ26AE3/TR13
SMLJ26AE3/TR13
SMLJ26AE3/TR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SMLJ26AE3/TR13 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SMLJ26AE3/TR13
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero SMLJ26AE3/TR13 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 64945 pcs Tietolomake SML(J,G)5.0-170CA,e3
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 26V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 42.1V Jännite - erittely (min) 28.9V
Yksisuuntaiset kanavat 1 Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-214AB Sarja -
Power Line Protection No Teho - huippukulma 300W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case DO-214AB, SMC
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 71.2A Kapasitanssi @ Taajuus -