Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - RF > UPP1001E3/TR7
UPP1001E3/TR7
UPP1001E3/TR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UPP1001E3/TR7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UPP1001E3/TR7
Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE PIN POWERMITE DO-216
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs6000 pcs
Product parameter
Osa numero UPP1001E3/TR7 Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE PIN POWERMITE DO-216 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 70015 pcs Tietolomake UPP100x
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Peak Reverse (Max) 100V
Toimittaja Device Package DO-216 Sarja POWERMITE®
Resistance @ Jos F 1 Ohm @ 10mA, 100MHz Tehonkulutus (Max) 2.5W