Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > UPT10E3/TR13
UPT10E3/TR13
UPT10E3/TR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UPT10E3/TR13 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UPT10E3/TR13
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 10V 18V POWERMITE 1
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero UPT10E3/TR13 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 10V 18V POWERMITE 1 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4639 pcs Tietolomake UPT(B) 5-48(R) Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 10V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 18V Jännite - erittely (min) 11V
Yksisuuntaiset kanavat 1 Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package Powermite 1 (DO216-AA) Sarja -
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1000W (1kW)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case DO-216AA
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.33A Kapasitanssi @ Taajuus -