Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > UPTB12/TR7
UPTB12/TR7
UPTB12/TR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UPTB12/TR7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UPTB12/TR7
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 12V 21.6V POWERMITE 1
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5524 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero UPTB12/TR7 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 12V 21.6V POWERMITE 1 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5524 pcs Tietolomake UPT(B) 5-48(R) Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 12V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 21.6V Jännite - erittely (min) 13.8V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package Powermite 1 (DO216-AA)
Sarja - Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1000W (1kW) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-216AA Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.94A