Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > GCM1555C1H5R9DA16D
GCM1555C1H5R9DA16D
GCM1555C1H5R9DA16D
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta GCM1555C1H5R9DA16D luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero GCM1555C1H5R9DA16D
Valmistaja Murata Electronics
Kuvaus CAP CER 5.9PF 50V NP0 0402
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero GCM1555C1H5R9DA16D Valmistaja Murata Electronics
Kuvaus CAP CER 5.9PF 50V NP0 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±0.5pF Paksuus (Max) 0.022" (0.55mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Sarja GCM Arvioinnit AEC-Q200
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 5.9pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) kapasitanssi 5.9pF