Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > PTC-resettable sulakkeet > PRG18BC2R2MM1RB
PRG18BC2R2MM1RB
PRG18BC2R2MM1RB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PRG18BC2R2MM1RB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PRG18BC2R2MM1RB
Valmistaja Murata Electronics
Kuvaus PTC RESET FUSE 12V 220MA 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero PRG18BC2R2MM1RB Valmistaja Murata Electronics
Kuvaus PTC RESET FUSE 12V 220MA 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 234037 pcs Tietolomake PRG18BCyyyMM1RB DatasheetPOSISTOR® Series Catalog
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Max 12V
Tyyppi Ceramic Paksuus (Max) 0.037" (0.95mm)
Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja POSISTOR®, PRG
Vastus - 25 ° C (tyypillinen) 2.2 Ohms Arvioinnit -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet 490-6994-6 Käyttölämpötila -20°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 13 Weeks Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus Ceramic PTC Resettable Fuse 12V 220mA Ih Surface Mount 0603 (1608 Metric) Nykyinen - Trip (It) 500mA
Nykyinen - Max 6.5A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 220mA