Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > MGJ6T24F24MC-R7
MGJ6T24F24MC-R7
MGJ6T24F24MC-R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MGJ6T24F24MC-R7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MGJ6T24F24MC-R7
Valmistaja Murata Power Solutions
Kuvaus DC DC CONVERTER 24V 24V 24V 6W
(Yhdysvaltain dollareina)
23 pcs46 pcs69 pcs115 pcs575 pcs
Product parameter
Osa numero MGJ6T24F24MC-R7 Valmistaja Murata Power Solutions
Kuvaus DC DC CONVERTER 24V 24V 24V 6W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6855 pcs Tietolomake MGJ6 FB Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 24V
Jännite - Tuotos 2 24V Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 5.2kV Jännite - tulo (Min) 18V
Jännite - tulo (Max) 36V Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.63" L x 0.89" W x 0.56" H (41.5mm x 22.6mm x 14.1mm)
Sarja MGJ6 Virta (wattia) 6W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 9-SMD Module
Muut nimet 811-3264-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Lukumäärä Lähdöt 3 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet SCP, UVLO
tehokkuus 85% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 3 Output 24V 24V 24V 62.5mA, 62.5mA, 125mA 18V - 36V Input
Nykyinen - Output (Max) 62.5mA, 62.5mA, 125mA Sovellukset ITE (Commercial), Medical