Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > MPDTY013S
MPDTY013S
MPDTY013S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MPDTY013S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MPDTY013S
Valmistaja Murata Power Solutions
Kuvaus DC DC CONVERTER 1.5V 9W
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero MPDTY013S Valmistaja Murata Power Solutions
Kuvaus DC DC CONVERTER 1.5V 9W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4663 pcs Tietolomake MPD, MPDTY Series
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 1.5V
Jännite - tulo (Min) 3V Jännite - tulo (Max) 3.63V
Tyyppi Non-Isolated PoL Module Koko / Dimension 1.30" L x 0.23" W x 0.94" H (33.0mm x 5.8mm x 24.0mm)
Sarja MPDTY Virta (wattia) 9W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 12-SIP Module
Muut nimet 490-4547 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet UVLO tehokkuus 93%
Yksityiskohtainen kuvaus Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.5V 6A 3V - 3.63V Input Nykyinen - Output (Max) 6A