Koti > Tuotteet > kytkimet > Vipukytkimet > B12AV1-GC
B12AV1-GC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B12AV1-GC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B12AV1-GC
Valmistaja NKK Switches
Kuvaus SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero B12AV1-GC Valmistaja NKK Switches
Kuvaus SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 22765 pcs Tietolomake B Series Toggle Datasheet
Kategoria kytkimet Voltage Rating - DC 28V
Voltage Rating - AC 28V päättyminen Style PC Pin
kytkin Toiminta On-On Sarja B
Paneeli Leikkaus Mitat - Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -30°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole, Right Angle, Vertical
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Valaistus Voltage (Nimellinen) -
Valaistus tyyppi, Color - valaistus Non-Illuminated
ominaisuudet Red Cap Sähköinen Life 50,000 Cycles
Piiri SPDT Holkki Thread Unthreaded
Actuator Type Standard Round with Cap toimilaite Material Brass, Nickel Plated
toimilaite Pituus 10.00mm
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:B12B-PASK
  • valmistajat:JST
  • Kuvaus:CONN HEADER PA 12POS TOP 2MM TIN
  • Varastossa:5151
B12AW Image
  • Osa#:B12AW
  • valmistajat:NKK Switches