Koti > Tuotteet > kytkimet > DIP-kytkimet > FR01FC16P
FR01FC16P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FR01FC16P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FR01FC16P
Valmistaja NKK Switches
Kuvaus SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero FR01FC16P Valmistaja NKK Switches
Kuvaus SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 26861 pcs Tietolomake FR01 Series Datasheet
Kategoria kytkimet Pestävä No
Voltage Rating 5VDC päättyminen Style PC Pin
Sarja FR01 Piki 0.100" (2.54mm), Full
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Joitakin paikkoja 16 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life 10,000 Steps
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Pituus 0.393" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus Board 0.150" (3.81mm)
ominaisuudet - Sähköinen Life 10,000 Steps
Yksityiskohtainen kuvaus Dip Switch Hexadecimal Complement 16 Position Through Hole Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC Nykyinen arvostelu 100mA