Koti > Tuotteet > kytkimet > Ohjelmoitavat näyttökytkimet > IS15BSAFP4CF
IS15BSAFP4CF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IS15BSAFP4CF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IS15BSAFP4CF
Valmistaja NKK Switches
Kuvaus SMARTSWITCH COMPACT RED/GRN LED
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero IS15BSAFP4CF Valmistaja NKK Switches
Kuvaus SMARTSWITCH COMPACT RED/GRN LED Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2701 pcs Tietolomake IS15BSAFP4CF Datasheet
Kategoria kytkimet Katsoo Area 14.5mm L x 11.8mm W
Tyyppi Pushbutton, LCD liikealue 1.8mm
päättyminen Style PC Pin kytkin Toiminta Off-Mom
Syöttöjännite 3.0 ~ 5.5VDC Tyyli Compact
Sarja SmartSwitch® Pixel Format 36 x 24
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -15°C ~ 50°C
käyttövoima 173gf Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 15 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant LED eteenpäin jännite 1.9, 1.9VDC
LED Forward Current 15, 15mA LED Color Red - Green
face Koko 19.0mm L x 18.0mm W Näyttötila Black and White, FSTN Positive
Yksityiskohtainen kuvaus Programmable Display Switch Pushbutton, LCD SPST-NO 0.1A @ 12VDC Through Hole Ota Rating @ Voltage 0.1A @ 12VDC