Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > MPC536CZP40
MPC536CZP40
MPC536CZP40
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MPC536CZP40 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MPC536CZP40
Valmistaja NXP Semiconductors / Freescale
Kuvaus IC MCU 32BIT 1MB FLASH 388BGA
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4340 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero MPC536CZP40 Valmistaja NXP Semiconductors / Freescale
Kuvaus IC MCU 32BIT 1MB FLASH 388BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4340 pcs Tietolomake MPC535 Prod Brief
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 2.7 V
Toimittaja Device Package 388-PBGA (27x27) Nopeus 40MHz
Sarja MPC5xx RAM Koko 36K x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 1MB (1M x 8)
oheislaitteet POR, PWM, WDT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 388-BBGA Oscillator tyyppi External
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) I / O-numero 56
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
EEPROM Koko - Yksityiskohtainen kuvaus PowerPC MPC5xx Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 1MB (1M x 8) FLASH 388-PBGA (27x27)