Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikroprosessorit > MPC880CZP66
MPC880CZP66
MPC880CZP66
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MPC880CZP66 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MPC880CZP66
Valmistaja NXP Semiconductors / Freescale
Kuvaus IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5221 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero MPC880CZP66 Valmistaja NXP Semiconductors / Freescale
Kuvaus IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5221 pcs Tietolomake MPC885,880 Hardware Manual
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - I / O 3.3V
USB USB 2.0 (1) Toimittaja Device Package 357-PBGA (25x25)
Nopeus 66MHz Sarja MPC8xx
Turvallisuusominaisuudet - SATA -
RAM-ohjaimet DRAM Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 357-BBGA Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (TA)
Lukumäärät / väylän leveys 1 Core, 32-Bit Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Graafinen kiihdytys No
Ethernet 10 Mbps (2), 10/100 Mbps (2) Näyttö- ja liitäntäohjaimet -
Yksityiskohtainen kuvaus MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 66MHz 357-PBGA (25x25) Core Processor MPC8xx