Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikroprosessorit > MPC885ZP80
MPC885ZP80
MPC885ZP80
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MPC885ZP80 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MPC885ZP80
Valmistaja NXP Semiconductors / Freescale
Kuvaus IC MPU MPC8XX 80MHZ 357BGA
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4676 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero MPC885ZP80 Valmistaja NXP Semiconductors / Freescale
Kuvaus IC MPU MPC8XX 80MHZ 357BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4676 pcs Tietolomake MPC885,880 Hardware Manual
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - I / O 3.3V
USB USB 2.0 (1) Toimittaja Device Package 357-PBGA (25x25)
Nopeus 80MHz Sarja MPC8xx
Turvallisuusominaisuudet Cryptography SATA -
RAM-ohjaimet DRAM Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 357-BBGA Muut nimet 935322757557
Käyttölämpötila 0°C ~ 95°C (TA) Lukumäärät / väylän leveys 1 Core, 32-Bit
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Graafinen kiihdytys No Ethernet 10 Mbps (3), 10/100 Mbps (2)
Näyttö- ja liitäntäohjaimet - Yksityiskohtainen kuvaus MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 80MHz 357-PBGA (25x25)