Koti > Tuotteet > RF / IF ja RFID > RF-antennit > S152AH-915S
S152AH-915S
S152AH-915S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta S152AH-915S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero S152AH-915S
Valmistaja Nearson
Kuvaus RF ANT 915MHZ WHIP TILT RP-SMA
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero S152AH-915S Valmistaja Nearson
Kuvaus RF ANT 915MHZ WHIP TILT RP-SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11659 pcs Tietolomake S152xx-915S
Kategoria RF / IF ja RFID VSWR 2
päättyminen Connector, RP-SMA Female Sarja -
Return Loss - Pakkaus Bulk
Muut nimet 730-1007
S152AH915S
Lukumäärä Bands 1
Asennustyyppi Connector Mount Valmistajan toimitusaika 7 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Korkeus (Max) 4.370" (111.00mm) Saada 2dBi
Taajuusalue 902MHz ~ 928MHz Taajuusryhmä UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Taajuus (keskikohta / bändi) 915MHz ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 915MHz Whip, Tilt RF Antenna 902MHz ~ 928MHz 2dBi Connector, RP-SMA Female Connector Mount Sovellukset -