Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Zener - Single > BZX84W-B13F
BZX84W-B13F
BZX84W-B13F
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BZX84W-B13F luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero BZX84W-B13F
Valmistaja Nexperia
Kuvaus BZX84W-B13/SOT323/SC-70
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero BZX84W-B13F Valmistaja Nexperia
Kuvaus BZX84W-B13/SOT323/SC-70 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1557840 pcs Tietolomake BZX84W Series
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Zener (Nom) (Vz) 13V
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 900mV @ 10mA Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package SC-70 Sarja Automotive, AEC-Q101
Virta - Max 40W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case SC-70, SOT-323 Muut nimet 1727-8252-1
Käyttölämpötila 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impedanssi (Max) (Zzt) 30 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 13V 40W ±2% Surface Mount SC-70
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100nA @ 8V