PBLS6001D,115
PBLS6001D,115
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PBLS6001D,115 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PBLS6001D,115
Valmistaja Nexperia
Kuvaus TRANS NPN PREBIAS/PNP 0.6W 6TSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero PBLS6001D,115 Valmistaja Nexperia
Kuvaus TRANS NPN PREBIAS/PNP 0.6W 6TSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 694816 pcs Tietolomake PBLS6001D
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 50V, 60V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 150mV @ 500µA, 10mA / 340mV @ 100mA, 1A transistori tyyppi 1 NPN Pre-Biased, 1 PNP
Toimittaja Device Package 6-TSOP Sarja -
Vastus - emitteripohja (R2) 2.2 kOhms Vastus - pohja (R1) 2.2 kOhms
Virta - Max 600mW Pakkaus Cut Tape (CT)