Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > PESD2IVN27-UX
PESD2IVN27-UX
PESD2IVN27-UX
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PESD2IVN27-UX luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PESD2IVN27-UX
Valmistaja Nexperia
Kuvaus PESD2IVN27-U/SOT323/SC-70
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs75000 pcs
Product parameter
Osa numero PESD2IVN27-UX Valmistaja Nexperia
Kuvaus PESD2IVN27-U/SOT323/SC-70 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1119131 pcs Tietolomake PESD2IVN27-U
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 27V (Max)
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 45V Jännite - erittely (min) 28V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SC-70
Sarja Automotive, AEC-Q101 Power Line Protection No
Teho - huippukulma - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-70, SOT-323 Muut nimet 1727-7666-2
PESD2IVN27-UX-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TA) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3A (8/20µs) Kapasitanssi @ Taajuus 14pF @ 1MHz