PSMN2R5-60PLQ
PSMN2R5-60PLQ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PSMN2R5-60PLQ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PSMN2R5-60PLQ
Valmistaja Nexperia
Kuvaus MOSFET N-CH 60V 1.5A TO-220
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero PSMN2R5-60PLQ Valmistaja Nexperia
Kuvaus MOSFET N-CH 60V 1.5A TO-220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 67839 pcs Tietolomake PSMN2R5-60PL
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id 2.1V @ 1mA
Vgs (Max) ±20V teknologia MOSFET (Metal Oxide)
Toimittaja Device Package TO-220AB Sarja -
RDS (Max) @ Id, Vgs 2.6 mOhm @ 25A, 10V Tehonkulutus (Max) 349W (Tc)