Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > EEC2G505HWNM06
EEC2G505HWNM06
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EEC2G505HWNM06 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EEC2G505HWNM06
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP FILM 5UF 400VAC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero EEC2G505HWNM06 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP FILM 5UF 400VAC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 400V Toleranssi -5%, +10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.457" L x 0.846" W (37.00mm x 21.50mm)
Sarja EEC Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 493-3755 Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 17 Weeks Lead Spacing 1.346" (34.20mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.417" (36.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 5µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 5µF