Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > EXH2E126HRPT
EXH2E126HRPT
EXH2E126HRPT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EXH2E126HRPT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EXH2E126HRPT
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP FILM 12UF 250VAC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero EXH2E126HRPT Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP FILM 12UF 250VAC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 250V Toleranssi -5%, +10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.417" L x 0.728" W (36.00mm x 18.50mm)
Sarja EXH Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 493-13828 Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lead Spacing 1.280" (32.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.240" (31.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 12µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 12µF