Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali - polymeerikondensaattorit > F310J226MAA
F310J226MAA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta F310J226MAA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero F310J226MAA
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP TANT POLY 22UF 6.3V 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero F310J226MAA Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP TANT POLY 22UF 6.3V 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5025 pcs Tietolomake F31 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Tyyppi Molded Toleranssi ±20%
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja F31
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Muut nimet 493-3133-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistaja Koko Koodi A
Lifetime @ Temp. - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm)
ominaisuudet General Purpose ESR (Equivalent Series Resistance) 200 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 22µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1206 (3216 Metric) 200 mOhm kapasitanssi 22µF