Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali kondensaattorit > F951A336KAAAQ2
F951A336KAAAQ2
F951A336KAAAQ2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta F951A336KAAAQ2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero F951A336KAAAQ2
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP TANT 33UF 10V 10% 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero F951A336KAAAQ2 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP TANT 33UF 10V 10% 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5076 pcs Tietolomake F95 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 10V Tyyppi Conformal Coated
Toleranssi 33µF Surface Mount Land Koko -
Toimittaja Device Package A Koko / Dimension 0.126" L x 0.067" W (3.20mm x 1.70mm)
Sarja F95, Frameless™ RoHS-tila Digi-Reel®
Polarisaatio 1206 (3216 Metric) Muut nimet 493-4258-6
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero F951A336KAAAQ2
Lifetime @ Temp. 800 mOhm Korkeus - Istuva (Max) 0.063" (1.60mm)
ominaisuudet General Purpose Laajennettu kuvaus 33µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 800 mOhm
ESR (Equivalent Series Resistance) ±10% Kuvaus CAP TANT 33UF 10V 10% 1206