Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LDM2G331MERAGA
LDM2G331MERAGA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LDM2G331MERAGA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LDM2G331MERAGA
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 400V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
Product parameter
Osa numero LDM2G331MERAGA Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 16687 pcs Tietolomake DM Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja LDM
Ripple Current @ Low Frequency 1.9A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.717A @ 50kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.335" (8.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose