Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LGG2Z561MELZ30
LGG2Z561MELZ30
LGG2Z561MELZ30
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LGG2Z561MELZ30 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LGG2Z561MELZ30
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 180V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero LGG2Z561MELZ30 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 180V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 56515 pcs Tietolomake LGG SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategoria kondensaattorit Toleranssi 560µF
Surface Mount Land Koko 0.394" (10.00mm) Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja LGG RoHS-tila Bulk
Ripple Current - matala taajuus General Purpose ripple Current Polar
Polarisaatio Radial, Can - Snap-In Pitch - Liitin 180V
Pakkaus / Case - Muut nimet 493-8097
LGG2Z561MELZ30-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Lukumäärä Kondensaattorit 1.5A @ 120Hz
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 23 Weeks Valmistajan osanumero LGG2Z561MELZ30
Lifetime @ Temp. - impedanssi -
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) Laajennettu kuvaus 560µF 180V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 180V SNAP
Sovellukset 2000 Hrs @ 105°C