Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LGJ2C221MELZ
LGJ2C221MELZ
LGJ2C221MELZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LGJ2C221MELZ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LGJ2C221MELZ
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 160V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero LGJ2C221MELZ Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 160V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 73073 pcs Tietolomake GJ SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategoria kondensaattorit Toleranssi 220µF
Surface Mount Land Koko 0.394" (10.00mm) Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja LGJ RoHS-tila Bulk
Ripple Current - matala taajuus General Purpose ripple Current Polar
Polarisaatio Radial, Can - Snap-In Pitch - Liitin 160V
Pakkaus / Case - Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Lukumäärä Kondensaattorit 810mA @ 120Hz Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 21 Weeks
Valmistajan osanumero LGJ2C221MELZ Lifetime @ Temp. -
impedanssi - Korkeus - Istuva (Max) 0.787" (20.00mm)
Laajennettu kuvaus 220µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 160V SNAP Sovellukset 3000 Hrs @ 105°C