Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LGNW6101MELY30
LGNW6101MELY30
LGNW6101MELY30
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LGNW6101MELY30 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LGNW6101MELY30
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 420V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero LGNW6101MELY30 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 420V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 44961 pcs Tietolomake LGN SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 420V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.787" Dia (20.00mm) Sarja LGN
Ripple Current @ Low Frequency 660mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 943.8mA @ 50kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet 493-8366
LGNW6101MELY30-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 31 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 100µF