Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LGU2G181MELZ
LGU2G181MELZ
LGU2G181MELZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LGU2G181MELZ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LGU2G181MELZ
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero LGU2G181MELZ Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 60801 pcs Tietolomake LGU SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Sarja LGU
Ripple Current @ Low Frequency 980mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.4014A @ 50kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet 493-2793 Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 31 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.772" (45.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 180µF