Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LKG1V153MESBAK
LKG1V153MESBAK
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LKG1V153MESBAK luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LKG1V153MESBAK
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 15000UF 20% 35V SNAP IN
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 20273 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
Product parameter
Osa numero LKG1V153MESBAK Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 15000UF 20% 35V SNAP IN Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 20273 pcs Tietolomake LKG Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Sarja LKG
Ripple Current @ Low Frequency 3.8A @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Valmistajan toimitusaika 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Korkeus - Istuva (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 15000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 15000µF