Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LKS1J152MESA
LKS1J152MESA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LKS1J152MESA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LKS1J152MESA
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 63V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero LKS1J152MESA Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 63V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 59424 pcs Tietolomake LKS Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 63V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja LKS
Ripple Current @ Low Frequency 1.65A @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 493-16501
LKS1J152MESA-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.787" (20.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1500µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 1500µF Sovellukset Audio