Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LKSH2122MESY
LKSH2122MESY
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LKSH2122MESY luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LKSH2122MESY
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 71V SNAP IN
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 40894 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
Product parameter
Osa numero LKSH2122MESY Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 71V SNAP IN Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 40894 pcs Tietolomake LKS Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 71V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.787" Dia (20.00mm) Sarja LKS
Ripple Current @ Low Frequency 1.6A @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Valmistajan toimitusaika 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1200µF 71V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 1200µF