Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LKX2D471MESY45
LKX2D471MESY45
LKX2D471MESY45
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LKX2D471MESY45 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LKX2D471MESY45
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
Product parameter
Osa numero LKX2D471MESY45 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 34999 pcs Tietolomake LKX Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.787" Dia (20.00mm) Sarja LKX
Ripple Current @ Low Frequency 1.48A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.22A @ 50kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 470µF Sovellukset Audio