Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LKX2W471MESC45
LKX2W471MESC45
LKX2W471MESC45
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LKX2W471MESC45 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LKX2W471MESC45
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero LKX2W471MESC45 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 12891 pcs Tietolomake LKX Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja LKX
Ripple Current @ Low Frequency 1.78A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.5454A @ 50kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet 493-14388
LKX2W471MESC45-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 31 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 470µF