Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LLS1K392MELB
LLS1K392MELB
LLS1K392MELB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LLS1K392MELB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LLS1K392MELB
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 3900UF 20% 80V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
Product parameter
Osa numero LLS1K392MELB Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 3900UF 20% 80V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 37729 pcs Tietolomake LLS SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 80V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Sarja LLS
Ripple Current @ Low Frequency 3.7A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.255A @ 50kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 3900µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 3900µF Sovellukset General Purpose