Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LLS1V822MELZ
LLS1V822MELZ
LLS1V822MELZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LLS1V822MELZ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LLS1V822MELZ
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero LLS1V822MELZ Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 88076 pcs Tietolomake LLS SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategoria kondensaattorit Toleranssi 8200µF
Surface Mount Land Koko 0.394" (10.00mm) Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja LLS RoHS-tila Bulk
Ripple Current - matala taajuus General Purpose ripple Current Polar
Polarisaatio Radial, Can - Snap-In Pitch - Liitin 35V
Pakkaus / Case - Muut nimet 493-13927
LLS1V822MELZ-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Kondensaattorit 3.47A @ 120Hz
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 23 Weeks Valmistajan osanumero LLS1V822MELZ
Lifetime @ Temp. - impedanssi -
Korkeus - Istuva (Max) 1.850" (47.00mm) Laajennettu kuvaus 8200µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP
Sovellukset 3000 Hrs @ 85°C