Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LNK2W682MSEH
LNK2W682MSEH
LNK2W682MSEH
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LNK2W682MSEH luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LNK2W682MSEH
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 686 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Osa numero LNK2W682MSEH Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.000" Dia (76.20mm) Sarja LNK
Ripple Current @ Low Frequency 20.7A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 28.98A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Muut nimet 493-8880
LNK2W682MSEH-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 1.252" (31.80mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 6.102" (155.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 6800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 6800µF