Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LNR2D222MSEN
LNR2D222MSEN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LNR2D222MSEN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LNR2D222MSEN
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 200V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 5645 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
15 pcs
Product parameter
Osa numero LNR2D222MSEN Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 200V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 5645 pcs Tietolomake LNR Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja LNR
Ripple Current @ Low Frequency 3.5A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.2A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Valmistajan toimitusaika 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.500" (12.70mm) Korkeus - Istuva (Max) 4.055" (103.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 2200µF Sovellukset General Purpose