Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LNT1A334MSEN
LNT1A334MSEN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LNT1A334MSEN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LNT1A334MSEN
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330000UF 20% 10V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 1232 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
Product parameter
Osa numero LNT1A334MSEN Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330000UF 20% 10V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.000" Dia (76.20mm) Sarja LNT
Ripple Current @ Low Frequency 15.8A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 23.7A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Chassis Mount Valmistajan toimitusaika 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 1.252" (31.80mm)
Korkeus - Istuva (Max) 4.843" (123.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 330000µF