Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LNT2C473MSEB
LNT2C473MSEB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LNT2C473MSEB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LNT2C473MSEB
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 47000UF 20% 160V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 422 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
Product parameter
Osa numero LNT2C473MSEB Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 47000UF 20% 160V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 160V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.543" Dia (90.00mm) Sarja LNT
Ripple Current @ Low Frequency 17.2A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 20.64A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Chassis Mount Valmistajan toimitusaika 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 1.252" (31.80mm)
Korkeus - Istuva (Max) 8.780" (223.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 47000µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 47000µF