Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LNT2D222MSEB
LNT2D222MSEB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LNT2D222MSEB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LNT2D222MSEB
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 200V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 3759 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero LNT2D222MSEB Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 200V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 2.008" Dia (51.00mm) Sarja LNT
Ripple Current @ Low Frequency 2.9A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.48A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Chassis Mount Valmistajan toimitusaika 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.866" (22.00mm)
Korkeus - Istuva (Max) 3.268" (83.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 2200µF