Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LNT2E153MSE
LNT2E153MSE
LNT2E153MSE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LNT2E153MSE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LNT2E153MSE
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 15000UF 20% 250V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 775 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Osa numero LNT2E153MSE Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 15000UF 20% 250V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.543" Dia (90.00mm) Sarja LNT
Ripple Current @ Low Frequency 12.7A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 15.24A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Muut nimet 493-9021
LNT2E153MSE-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 29 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 1.252" (31.80mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 6.811" (173.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 15000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 15000µF