Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > LQR2V472MSEF
LQR2V472MSEF
LQR2V472MSEF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LQR2V472MSEF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LQR2V472MSEF
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero LQR2V472MSEF Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 350V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 2.008" Dia (51.00mm) Sarja LQR
Ripple Current @ Low Frequency 17A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 23.8A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Muut nimet 493-9301
LQR2V472MSEF-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.866" (22.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 6.811" (173.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 4700µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 4700µF